Van Gogh
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Van Gogh

Van Gogh fan forum
 
PrijemTražiLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 Taj mi je baš... hm... poseban.

Ići dole 
+2
[=Janja-pll[H]=]
The Great Deceiver
6 posters

Koji album?
Van Gogh ('86)
Taj mi je baš... hm... poseban. Vote_lcap0%Taj mi je baš... hm... poseban. Vote_rcap
 0% [ 0 ]
Svet je moj ('91)
Taj mi je baš... hm... poseban. Vote_lcap0%Taj mi je baš... hm... poseban. Vote_rcap
 0% [ 0 ]
Strast ('93)
Taj mi je baš... hm... poseban. Vote_lcap0%Taj mi je baš... hm... poseban. Vote_rcap
 0% [ 0 ]
Hodi ('96)
Taj mi je baš... hm... poseban. Vote_lcap13%Taj mi je baš... hm... poseban. Vote_rcap
 13% [ 1 ]
Opasan Ples ('99)
Taj mi je baš... hm... poseban. Vote_lcap75%Taj mi je baš... hm... poseban. Vote_rcap
 75% [ 6 ]
DrUnder ('02)
Taj mi je baš... hm... poseban. Vote_lcap0%Taj mi je baš... hm... poseban. Vote_rcap
 0% [ 0 ]
Kolo ('06)
Taj mi je baš... hm... poseban. Vote_lcap12%Taj mi je baš... hm... poseban. Vote_rcap
 12% [ 1 ]
Ukupno Glasova : 8
 

AutorPoruka
The Great Deceiver
- Moderator -
- Moderator -
The Great Deceiver


Ženski
Broj poruka : 127
Godina : 33
Datum upisa : 18.07.2007

Taj mi je baš... hm... poseban. Empty
PočaljiNaslov: Taj mi je baš... hm... poseban.   Taj mi je baš... hm... poseban. Icon_minitimeSre Jul 18, 2007 6:46 pm

Imate omiljeni album?
Ovde napišite koji, naravno, obrazložite... nešto vas posebno veže za njega? Možete da istaknete neku pemu sa tog albuma. Bilo kakav komentar.
I da, molim, ne zaboravite da glasate...
Nazad na vrh Ići dole
[=Janja-pll[H]=]
- Admin -
- Admin -
[=Janja-pll[H]=]


Ženski
Broj poruka : 45
Godina : 31
Datum upisa : 07.07.2007

Taj mi je baš... hm... poseban. Empty
PočaljiNaslov: Re: Taj mi je baš... hm... poseban.   Taj mi je baš... hm... poseban. Icon_minitimeČet Jul 19, 2007 6:17 pm

opasan ples

`99.
rat
tad sam pochela slushati
Nazad na vrh Ići dole
http://crazy.top-forum.net
*TiKiLy*
- Admin -
- Admin -
*TiKiLy*


Ženski
Broj poruka : 144
Godina : 32
Lokacija : ...Daleki svet...
Datum upisa : 10.07.2007

Taj mi je baš... hm... poseban. Empty
PočaljiNaslov: Re: Taj mi je baš... hm... poseban.   Taj mi je baš... hm... poseban. Icon_minitimeUto Sep 25, 2007 2:06 pm

Opasan Ples I love you
Po meni swe pesme na njemu su naj! I muzika, i lyrics swake, ali bash swake pesme! Najwishe mi se swidja on jer se na njemu najwishe gowori o ljubawi i mushko-zhenskim odnosima, kao i to shto su najosecajnije pesme bash na owom albumu...Brod od papira, Teshka ljubaw, Zauwek, Opasan ples...
Nazad na vrh Ići dole
Vincent
- Newbie -
- Newbie -



Muški
Broj poruka : 5
Godina : 33
Datum upisa : 11.06.2008

Taj mi je baš... hm... poseban. Empty
PočaljiNaslov: Re: Taj mi je baš... hm... poseban.   Taj mi je baš... hm... poseban. Icon_minitimeSre Jun 11, 2008 1:27 pm

A gde su Tragovi proslosti??

To izdanje je najjace bar po meni...

Glasao sam za Opasan ples cheers
Nazad na vrh Ići dole
aaaaaaaaaaa
- Newbie -
- Newbie -



Ženski
Broj poruka : 8
Godina : 37
Datum upisa : 24.06.2008

Taj mi je baš... hm... poseban. Empty
PočaljiNaslov: Re: Taj mi je baš... hm... poseban.   Taj mi je baš... hm... poseban. Icon_minitimeUto Jun 24, 2008 1:30 am

...svi smo glasali za opasan ples... pa, omiljena pesma mi je opasan ples, jer me vezu lepa secanja za nju sa raznih koncerata, a teska ljubav... to je nesto posebno... jednom sam je samo cula uzivo...
Nazad na vrh Ići dole
[=Janja-pll[H]=]
- Admin -
- Admin -
[=Janja-pll[H]=]


Ženski
Broj poruka : 45
Godina : 31
Datum upisa : 07.07.2007

Taj mi je baš... hm... poseban. Empty
PočaljiNaslov: Re: Taj mi je baš... hm... poseban.   Taj mi je baš... hm... poseban. Icon_minitimeUto Jun 24, 2008 12:35 pm

Ja volim i Hodi, ali Opasan ples je zbog toga shto je pokrenuo moju ludost Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
http://crazy.top-forum.net
aaaaaaaaaaa
- Newbie -
- Newbie -



Ženski
Broj poruka : 8
Godina : 37
Datum upisa : 24.06.2008

Taj mi je baš... hm... poseban. Empty
PočaljiNaslov: Re: Taj mi je baš... hm... poseban.   Taj mi je baš... hm... poseban. Icon_minitimeUto Jun 24, 2008 9:39 pm

hodi ima specijalnu, pokretacku, sirovu energiju! opasan ples je laganiji, ali meni se cini ipak jaci! Smile
Nazad na vrh Ići dole
The Great Deceiver
- Moderator -
- Moderator -
The Great Deceiver


Ženski
Broj poruka : 127
Godina : 33
Datum upisa : 18.07.2007

Taj mi je baš... hm... poseban. Empty
PočaljiNaslov: Re: Taj mi je baš... hm... poseban.   Taj mi je baš... hm... poseban. Icon_minitimeČet Jul 03, 2008 10:41 pm

Vincent ::
A gde su Tragovi proslosti??

To izdanje je najjace bar po meni...

Glasao sam za Opasan ples cheers

tragovi prošlosti nije studijski album, već kompilacija pesama sa prethodnih albuma ;D
Nazad na vrh Ići dole
Katja
- Newbie -
- Newbie -
Katja


Ženski
Broj poruka : 2
Godina : 32
Datum upisa : 06.08.2008

Taj mi je baš... hm... poseban. Empty
PočaljiNaslov: Re: Taj mi je baš... hm... poseban.   Taj mi je baš... hm... poseban. Icon_minitimeSre Avg 06, 2008 7:02 pm

opasan ples...nekako SVE pesme sa tog su mi posebne..od njihovog koncerta su mi prirasle za srce..samo uzivkas i njihas se...ili vristis..textovi su wow,ne mogu da izdvojim samo jednu sa tog albuma..
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Taj mi je baš... hm... poseban. Empty
PočaljiNaslov: Re: Taj mi je baš... hm... poseban.   Taj mi je baš... hm... poseban. Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Taj mi je baš... hm... poseban.
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Van Gogh :: - The Band - :: - Albumi --
Skoči na: