Van Gogh
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Van Gogh

Van Gogh fan forum
 
PrijemTražiLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 live act - Happy New Ear

Ići dole 
2 posters
AutorPoruka
The Great Deceiver
- Moderator -
- Moderator -
The Great Deceiver


Ženski
Broj poruka : 127
Godina : 33
Datum upisa : 18.07.2007

live act - Happy New Ear Empty
PočaljiNaslov: live act - Happy New Ear   live act - Happy New Ear Icon_minitimeSre Jul 18, 2007 7:59 pm

live act - Happy New Ear 08HappyNewEar

"Srećno Novo Uvo dragi prijatelji
Verujem da ste jedva čekali ovaj trenutak
Pripremite se za opasan ples
Večeras, samo za vas, grupa Van Gogh!"


Happy New Ear iliti Srćno Novo Uvo jeste multimedialni disk sa snimkom koncerta u sklopu istoimene turneje. Konkretno, to je koncert održan u Hali sportova na Novom Beogradu 24. 12. 1999. Svirane su pretežno pesme sa Opasnog plesa, ali ni stare stvari nisu izostavljene. Na multimedialnom sadržaju se mogu videti delovi koncerta kao i komentar Đuleta, odnosno Srbe na svaku pesmu. Sve je propraćeno astralnim tumačenjem.
Nazad na vrh Ići dole
aaaaaaaaaaa
- Newbie -
- Newbie -



Ženski
Broj poruka : 8
Godina : 37
Datum upisa : 24.06.2008

live act - Happy New Ear Empty
PočaljiNaslov: Re: live act - Happy New Ear   live act - Happy New Ear Icon_minitimeUto Jun 24, 2008 9:43 pm

citala sam neke kritike, tipa- nije im trebalo ovo live izdanje, jer je 1997 izasao No Comment, koji je fantasticno odradjen, bla bla... Mislim da HNE, takodje veeeeeoma dobar, sa fenomenalnim zvukom i prenosom energije, a opet u to vreme nesto novo za nase trziste, multimedijalni disk... mislim, nisu oni prvi koji su to uradili, ali su medju prvima! mnogo mi se svideo... bila sam odusevljena kad sam ga prvi put pregledala!
Nazad na vrh Ići dole
 
live act - Happy New Ear
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Happy B-day!

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Van Gogh :: - The Band - :: - Albumi --
Skoči na: